Senior | Život v náručí
14.04. 2022

Veľkonočné pozdravy zo Solčian

Ani naše centrum v Solčanoch nezaháľa a pripravuje sa na sviatky. V rámci aktivácií sme tento týždeň pracovali na výrobe Veľkonočných pozdravov, jarných vencov, kuriatok zo strukovín, zvieratiek z plastelíny a samozrejme veľkonočných vajíčok. Čítaním

Všetky články

Senior | Život v náručí
14.04. 2022

Veľká noc - posledné prípravy

Naša príprava na Veľkú noc pokračuje. Všetko treba stihnúť kým sa to celé nespustí a naviac nás to výborne aktivizuje. Vajíčko sem, vajíčko tam, trošku farby a výsledok sa dostaví. Už dlho sme sa tak dobre nezabavili.
Senior | Život v náručí
14.04. 2022

Palacinky

Dostali sme chuť na palacinky a tak sme sa pustili do ich výroby. Suroviny máme, tak nebudeme čakať na nášho kuchára, ten má svojej práce dosť. Išlo nám to ako po masle a chuť bola výborná. Ako často si doma robíte palacinky vy?
Senior | Život v náručí
12.04. 2022

Narodeniny našej Anky a jej posedenie so seniormi

Naša pani riaditeľka, Anička Ghannamová je správna baba. Včera s nami oslávila narodky a dnes na kávičku pozvala seniorov. Pridali sa aj skvelé koláče a diskusia o tom čo majú seniori na duši.
Senior | Život v náručí
12.04. 2022

Prípravy na Veľkú noc pokračujú aj v Solčanoch

Veľká noc klope na dvere už aj v našom zariadení v Solčanoch. Naše skvelé sociálne pracovníčky sa tak spolu s klientami pustili do výroby rôznych dekorácií. Precvičili sme si jemnú motoriku a strávili spolu veľmi pekný čas.

stránka 9 z 13 - 91 položiek celkom