Senior | Život v náručí
03.05. 2022

Dobrovoľníci v Bratislavskej Náruči

Zapájanie sa dobrovoľníkov do aktivít v ZSS-kách je veľmi dôležité. Do našich zariadení to prináša čerstvý vánok a rozširuje seniorský komunitný život. Cez víkend a dnes k nám zavítali mladí ľudia. Zahrali nám na gitare, spolupracovali na aktivizačných

Všetky články

Senior | Život v náručí
14.04. 2022

Veľkonočné pozdravy zo Solčian

Ani naše centrum v Solčanoch nezaháľa a pripravuje sa na sviatky. V rámci aktivácií sme tento týždeň pracovali na výrobe Veľkonočných pozdravov, jarných vencov, kuriatok zo strukovín, zvieratiek z plastelíny a samozrejme veľkonočných vajíčok.
Senior | Život v náručí
14.04. 2022

Veľká noc - posledné prípravy

Naša príprava na Veľkú noc pokračuje. Všetko treba stihnúť kým sa to celé nespustí a naviac nás to výborne aktivizuje. Vajíčko sem, vajíčko tam, trošku farby a výsledok sa dostaví. Už dlho sme sa tak dobre nezabavili.
Senior | Život v náručí
14.04. 2022

Palacinky

Dostali sme chuť na palacinky a tak sme sa pustili do ich výroby. Suroviny máme, tak nebudeme čakať na nášho kuchára, ten má svojej práce dosť. Išlo nám to ako po masle a chuť bola výborná. Ako často si doma robíte palacinky vy?
Senior | Život v náručí
12.04. 2022

Narodeniny našej Anky a jej posedenie so seniormi

Naša pani riaditeľka, Anička Ghannamová je správna baba. Včera s nami oslávila narodky a dnes na kávičku pozvala seniorov. Pridali sa aj skvelé koláče a diskusia o tom čo majú seniori na duši.

stránka 5 z 9 - 72 položiek celkom