Senior | Život v náručí
17.02. 2023

Narodeniny pani Marty

Narodeninové oslavy u nás sú vždy veľmi príjemné a zábavné. A iná nebola ani slávnosť bývalej učiteľky pani Marty. Oslávila u nás krásnych 94 rokov a my sme radi, že ju tu máme. Všetko najlepšie pani Marta, veľa zdravia, radosti a pohody prajeme.

Všetky články

Senior | Život v náručí
17.02. 2023

Papierové kvety v Dúbravskej Náruči

Aj v Dúbravskej Náruči sa stále niečo deje. Dnes sme sa pustili do výroby papierových kvetín. Tie predsa potešia každého a to či lete alebo v zime. Pozrite sa na výsledok práce našich šikovných rúk.
Senior | Život v náručí
17.02. 2023

Valentína a karneval v Solčanoch

Aj do Solčianskej Náruče si našiel tento týždeň cestu Valentín. V rámci aktivácie sme vyrábali srdiečka, ktoré sme maľovali a zdobili kvetmi z krepového papiera. Ale to nebola naša jediná činnosť. Blížia sa fašiangy a tak sme sa pustili aj
Senior | Život v náručí
14.02. 2023

Korálky na náramky

Naše aktivity zoberie občas do svojich rúk aj pani riaditeľka. Ako veľký fanúšik "koráliek" a všakovakých náramkov sa s nami pustila do ich výroby. Precvičovanie jemnej motoriky je vždy pre seniorov skvelým doplnkom rôznych aktivít.
Senior | Život v náručí
13.02. 2023

Venujte svoje 2 % odkázaným seniorom

Vážení priatelia, naše občianske združenie NÁRUČ Senior & Junior je v roku 2023 opäť v zozname prijímateľov 2% z daní. Ani v ostatnom roku sme vo svojich zámeroch nepoľavili a poskytujeme sociálne služby v najvyššej kvalite, tak aby

stránka 2 z 9 - 91 položiek celkom