Sponzorská pomoc

Niekedy sú to paplóny. Inokedy inkontinenčné pomôcky. Voda, časopis, školské potreby, terapeutické pomôcky, výživové poradenstvo, práčka …

Naši sponzori pomáhajú ako uznajú za vhodné a tým spôsobujú obrovskú radosť našim: 

Seniorom odkázaným na pomoc svojho okolia

Mamičkám, ktoré so svojimi deťmi žijú pod hranicou chudoby

Ďeťom, ktorých úsmev je hodnotnejší, ako akákoľvek iná odplata

A potom prídu firmy, ktorým tiež nie je osud odkázaných ľudí ľahostajní a ktoré podporujú naše projekty aj finančne. Ich pomocou sú naše dve budovy viac ako len steny a starostlivosť o ich obyvateľov viac ako len prvá pomoc. Chceme, aby seniori a juniori, ubytovaní u nás boli obohatení zážitkami, ktoré im vrátia do života elán a radosť!

Budeme radi, ak nás skontaktujete na telefónnom čísle 0903 903 298, aby sme sa o možnostiach spolupráce porozprávali aj osobne.

Firemné dobrovoľníctvo

V rámci firemného dobrovoľníctva sa potešíme Vašej pomoci s údržbou našich záhrad pri prevádzkach v Bratislave a v Solčanoch, ako aj s menšími prácami v rámci budov našich dvoch prevádzok.

Máme výborné skúsenosti aj so zapájaním dobrovoľníkov do priameho kontaktu s našimi seniormi – hlavne hravou, interaktívnou formou.

Skontaktujte nás na tel. čísle 0903 903 298 a určite nájdeme spôsob,ktorá Vám najviac vyhovuje a zároveň našim obyvateľom účinne pomôže.

Vaše pomocné ruky sú u nás vítané!

Individuálne dobrovoľníctvo

Ďakujeme všetkým individuálnym darcom, našim pravidelným aj jednorazovým prispievateľom, za ich finančnú pomoc, vďaka ktorej vieme zabezpečiť kvalitnejší život seniorov aj opustených matiek a ich detičiek.

Každé euro pomôže. Podporiť nás môžete jednorázovo alebo pravidelne. Zároveň ďakujeme za pravidelnú pomoc všetkým individuálnym darcom.

 

Darovacie zmluvy - Dúbravka

Darovacie zmluvy vecné - 2023 - DZV 2023

Darovacie zmluvy peňažné - 2023 - DZP 2023

 

Darovacie zmluvy vecné - 2024 - DZV 2024

Darovacie zmluvy peňažné - 2024 - DZP 2024