Senior | Život v náručí
19.04. 2021

Papierové kvety

Bláznivé aprílové počasie nás síce drží v interiéri, ale my sa aj tak nenudíme. Dnes sme dali zabrať našim šikovným rukám a určite uznáte, že výsledok je krásny. Ďakujeme sociálnym za skvelú spoluprácu.

Všetky články

Senior | Život v náručí
23.03. 2021

Príprava na Veľkú noc a tanec

Dámy sa pustili do Veľkonočných vajíčok s takou vervou, že to jedného z našich pánov roztancovalo. Udržiavanie našich seniorov aktívnych nás veľmi baví. Ich to teší a udržiava vo kondícii. Aj takto my bojujeme proti hnusobe. Prajeme všetkým
Senior | Život v náručí
13.03. 2021

Nádielka Anjelikov

Prišla stuhou previazaná škatuľka. A v nej bola bola bola bola....Anjelikov nádielka. Ďakujeme skvelej kamarátke našej pani riaditeľky Hanke Hruškovej, ktorej šikovné ruky zostrojili týchto ochrancov. Anjelici sú už v službe a chránia našich
13.03. 2021

Balet a autá

Dnešné naše aktivity sme trošku rozdelili. Páni sa bavili o svojich prvých a vysnených autách a dámy zatiaľ skúšali baletné postavenia. Všetko pod taktovkou našich sociálnych pracovníkov. Občasné rozdelenie na dámsky a pánsky klub neprekáža.
08.03. 2021

Medzinárodný deň žien v Náruči

Dnes je to presne 100 rokov čo sa prvý krát na území ČSR oslavoval Medzinárodný deň žien. Aj po tých 100 rokoch je to aktuálne. A tak Vám milé dámy prajeme všetko najlepšie, aby ste boli zdravé a veľa sa usmievali. A pripájame aj zopár darčekov.

stránka 12 z 16 - 77 položiek celkom