Senior | Život v náručí
14.04. 2022

Palacinky

Dostali sme chuť na palacinky a tak sme sa pustili do ich výroby. Suroviny máme, tak nebudeme čakať na nášho kuchára, ten má svojej práce dosť. Išlo nám to ako po masle a chuť bola výborná. Ako často si doma robíte palacinky vy?

Všetky články

Senior | Život v náručí
12.04. 2022

Narodeniny našej Anky a jej posedenie so seniormi

Naša pani riaditeľka, Anička Ghannamová je správna baba. Včera s nami oslávila narodky a dnes na kávičku pozvala seniorov. Pridali sa aj skvelé koláče a diskusia o tom čo majú seniori na duši.
Senior | Život v náručí
12.04. 2022

Prípravy na Veľkú noc pokračujú aj v Solčanoch

Veľká noc klope na dvere už aj v našom zariadení v Solčanoch. Naše skvelé sociálne pracovníčky sa tak spolu s klientami pustili do výroby rôznych dekorácií. Precvičili sme si jemnú motoriku a strávili spolu veľmi pekný čas.
Senior | Život v náručí
05.04. 2022

Gejzova 60-tka

Milý náš Gejza, z celého srdca ti prajeme všetko najlepšie, veľa zdravia, šťastia a lásky a samozrejme veľa ďalších rokov s nami a pre seba si prajeme aby si nám ešte dlho dlho tak výborne varil a zabával nás svojimi bonmotmi. P.S. Dnes
31.03. 2022

Prípravy na Veľkú noc pokračujú

Tradičná výzdoba na Veľkú noc!!! Dnes sme pokračovali v prípravách na najväčší kresťanský sviatok. Vybrali sme si netradičné zdobenie kraslíc pomocou vosku a vyrezávania. Opäť sme sa výborne zabavili kreatívnou prácou ku ktorej nám hrala

stránka 13 z 17 - 108 položiek celkom