Senior | Život v náručí
09.05. 2022

Matematika, logika a umenie

Základom pre kvalitný život v zariadení sú aktivity. Každý deň sa venujeme niečomu inému. Veľmi sa bavíme najmä na "umeleckých" aktivitách. Naše výtvory by určite mohli visieť aj vo svetových galériách. A keď ich tam nebudú chcieť, nemajú vkus.

Všetky články

Senior | Život v náručí
09.05. 2022

Bublanina v Solčanoch

Keď máme chuť na niečo dobré pod zub, tak si to aj spravíme. Pekne sa to u nás v Solčanoch zabublalo. Práca nám šla od ruky, dielo sa podarilo a bolo veľmi chutné. 
Senior | Život v náručí
03.05. 2022

Dobrovoľníci v Bratislavskej Náruči

Zapájanie sa dobrovoľníkov do aktivít v ZSS-kách je veľmi dôležité. Do našich zariadení to prináša čerstvý vánok a rozširuje seniorský komunitný život. Cez víkend a dnes k nám zavítali mladí ľudia. Zahrali nám na gitare, spolupracovali na aktivizačných
Senior | Život v náručí
14.04. 2022

Veľkonočné pozdravy zo Solčian

Ani naše centrum v Solčanoch nezaháľa a pripravuje sa na sviatky. V rámci aktivácií sme tento týždeň pracovali na výrobe Veľkonočných pozdravov, jarných vencov, kuriatok zo strukovín, zvieratiek z plastelíny a samozrejme veľkonočných vajíčok.
Senior | Život v náručí
14.04. 2022

Veľká noc - posledné prípravy

Naša príprava na Veľkú noc pokračuje. Všetko treba stihnúť kým sa to celé nespustí a naviac nás to výborne aktivizuje. Vajíčko sem, vajíčko tam, trošku farby a výsledok sa dostaví. Už dlho sme sa tak dobre nezabavili.

stránka 10 z 14 - 98 položiek celkom