Senior | Život v náručí
03.06. 2021

12 rokov Dúbravskej Náruče

Pozrite si momentky z oslavy 12 výročia založenia našej Dúbravskej Náruče. Skvelá zábava, výborný guláš, pivko, torta a koláče a fenomenálna Gizka Oňová.

Všetky články

01.06. 2021

Aktuálny návštevný poriadok

Návštevy v našom zariadení sa rozbehli naplno. Pandemické opatrenia si však vyžadujú dodržiavanie pravidiel. Prečítajte si aktualizované pravidlá, ktoré treba dodržiavať, aby sme zabezpečili ochranu a bezpečie pre Vašich milovaných. Za porozumenie
07.05. 2021

Pandemické opatrenia pre príjem nových klientov do nášho zariadenia

A) Ak klient prichádza  z nemocnice prosíme o zabezpečenie PCR testu a následne musí absolvovať 8 dňovú karanténu v zariadení.   B) Ak klient prichádza z domáceho prostredia a prekonal covid, požadujeme krvný
Senior | Život v náručí
03.05. 2021

Minister v Solčanoch

V Náruči v Solčanoch sme 1. máj oslavovali pracovne... tak ako vždy v zariadení sociálnych služieb, kde sa 24 hodín staráme klientov. Ale predsa to bol výnimočný deň: prišiel nás navštíviť minister práce, sociálnych vecí a rodiny SR Milan Krajniak.
Senior | Život v náručí
19.04. 2021

Papierové kvety

Bláznivé aprílové počasie nás síce drží v interiéri, ale my sa aj tak nenudíme. Dnes sme dali zabrať našim šikovným rukám a určite uznáte, že výsledok je krásny. Ďakujeme sociálnym za skvelú spoluprácu.

stránka 20 z 24 - 120 položiek celkom